Programista PHP

praca it: etat dla Grupa InterCadr Sp. z o.o. / Szczecin

Tagi: Programista PHP PHP5 HTML Oracle

InterCadr IT Solutions jest marką należącą do firmy Grupa InterCadr Sp. z o.o. zajmującą się projektowaniem, programowaniem i wdrażaniem systemów informatycznych dedykowanych dla biznesu, w szczególności dla szeroko rozumianego HR-u. W związku z rozbudową działu produkcji oprogramowania, poszukujemy samodzielnych i kreatywnych osób na stanowisko Programista PHP do naszego biura w Szczecinie.
Zakres obowiązków:

  • Udział w procesach projektowania nowych rozwiązań
  • Tworzenie modułów na podstawie diagramów UML,
  • Programowanie modułów na potrzeby nowych i rozwijanych systemów,

Wymagania:

  • Doświadczenie w programowaniu PHP5
  • Doświadczenie w programowaniu obiektowym,
  • Podstawowa znajomość HTML, CSS, JavaScript
  • Podstawowa znajomość baz danych,
  • Samodzielność, kreatywność, terminowość

Osobom zatrudnionym oferujemy udział w tworzeniu i rozwijaniu innowacyjnych systemów jak np. www.e-exporter.pl (pierwszy w Polsce system multipostingu ogłoszeń rekrutacyjnych, rekrutacji on-line i zarządzania projektami), motywacyjny system wynagradzania oraz pracę w młodym, dynamicznym zespole.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-03-23
Wyświetlona: 5209 razy