Analityk Biznesowy IT (80 - 100 zł/h)

praca it: etat dla Craftware / Warszawa

Tagi: UML BPMN CRM analiza biznesowa

Jesteśmy firmą świadczącą usługi konsultingowe, wdrożeniowe i integracyjne w zakresie rozwiązań technologii Cloud Computing. Nasza firma to zespół najlepszych programistów, architektów i kierowników projektów z wieloletnim doświadczeniem.

Zadania:

- Zbieranie i analiza wymagań biznesowych
- Prowadzenie spotkań i warsztatów z Klientami
- Tworzenie w języku angielskim i polskim dokumentacji wymagań biznesowych Klienta oraz odpowiedzialność za jej jakość i spójność
- Opracowywanie modeli wymagań i procesów biznesowych
- Współpraca z zespołem projektowym
- Udział w projektach na etapie wdrożenia i weryfikowania jakości rozwiązań oraz zgodności z wymaganiami
- Praca w środowisku międzynarodowym

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki techniczne lub ekonomiczne)
- Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku Analityka Biznesowego
- Doświadczenie w zbieraniu oraz dokumentowaniu wymagań biznesowych i funkcjonalnych
- Umiejętność modelowania wymagań biznesowych w notacji BPMN lub UML
- Doświadczenie z systemami klasy CRM
- Wiedza na temat nowoczesnych rozwiązań informatycznych
- Umiejętność analitycznego myślenia
- Umiejętność definiowania i kreatywnego rozwiązywania problemów
- Wysokie kompetencje biznesowe i komunikatywność
- Biegła znajomość języka angielskiego (umożliwiająca swobodną komunikację)
- Mile widziana znajomość języka francuskiego

Oferujemy:

- Możliwość współpracy w oparciu o dowolną formę umowy, w zależności od preferencji Kandydata
- Pracę w ciekawych, dynamicznych projektach z bliską i szczerą współpracą z klientem
- Otwartą ścieżkę kariery i awansu zawodowego wraz z rozwojem firmy
- Szkolenia wewnętrzne oraz wsparcie w certyfikacji
- Elastyczne godziny pracy
- Możliwość pracy zdalnej
- Pakiet benefitów

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-01-13
Wyświetlona: 4028 razy