Senior C++ Developer

praca it: etat dla Cosmoworker Polska / Warszawa

Tagi: C++ Programista UNIX STL OOD

Rekruterzy Cosmoworker Polska poszukują obecnie pracowników na stanowisko Senior C++ Developer.

Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami oferty.

Opis stanowiska:

- rozwój, kodowanie, testowanie i debugowanie nowych aplikacji lub rozwój istniejącego oprogramowania oraz jego utrzymanie,
- współpraca z innymi specjalistami z obszaru Developmentu w zakresie rozwiązywania problemów z oprogramowaniem,
- wprowadzanie modyfikacji mających na celu naprawę oprogramowania i jego ulepszenie,
- rozwój oprogramowania oraz dokumentacji technicznej,
- optymalizacja aplikacji.

Wymagania:

- wykształcenie wyższe,
- minimum 4–letnie doświadczenie w C++,
- znajomość UNIX,
- znajomość wielowątkowości,
- znajomość biblioteki STL i kolekcji bibliotek Boost,
- znajomość OOD.

Oferujemy:

- pracę w Warszawie,
- wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia (80-90 zł/h netto),
- umowa B2B,
- przewidywany czas trwania współpracy – 6 miesięcy z możliwością przedłużenia.

Dodatkowe informacje:

- możliwość rozpoczęcia współpracy od zaraz.

Jeżeli masz pytania:

odwiedź: cosmoworker.pl

lub zadzwoń:
0048 (61) 250-4-255
660-457-009
poniedziałek – piątek: 8:00 – 17:00

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą
Zespół Cosmoworker Polska
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia
Agencja rekrutacji i zatrudnienia Certyfikat Nr 10946

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-01-11
Wyświetlona: 3981 razy