Informatyk 4x4

praca it: etat dla Clever Age Polska sp. z o.o. / Gdańsk

Opis stanowiska: Bez względu na doświadczenie, profil czy kompetencje, praca w Clever Age jest idealna dla osób o dużym potencjale rozwoju, nie bojących się nowych wyzwań.

Wymagania: Do naszego zespołu poszukujemy informatyków, z doświadczeniem w technologiach LAMP, znających dobrze co najmniej jeden z następujących produktów:
– eZ publish
– Symfony Framework
– Sugar CRM

Kandydaci powinni wykazywać się następującymi umiejętnościami:
– Podejście "4×4": chęć kreatywnego wykorzystywania nowych rozwiązań
– Otwarty sposób myślenia
– Płynna znajomość języka angielskiego
– Znajomość języka francuskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy: Oferujemy pracę na czas nieoznaczony na atrakcyjnych warunkach nad różnorodnymi projektami dla klientów polskich i zagranicznych naszej firmy. Wewnętrzne szkolenia i praca w młodym zespole daje nieograniczone możliwosci rozwoju i doskonalenia swoich umiejętnosci.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2008-01-23
Wyświetlona: 13865 razy