Specjalista ds. HelpDesk / Administrator Systemów IT

praca it: etat dla P.B.A Doradztwo Personalne / Warszawa

Tagi: administracja C# Linux Microsoft Dynamics Dynamics ax helpdesk systemy it

SPECJALISTA DS. HELPDESK / ADMINISTRATOR SYSTEMÓW IT

Warszawa
Opis stanowiska:

Specjalista Ds. Helpdesk

-instalacja, serwisowanie i zapewnianie poprawnego działania sprzętu komputerowego, systemów,
-oprogramowania oraz aplikacji,
- obsługa Microsoft Dynamics AX
-instalacja oraz zapewnienie poprawnego działania sieci oraz rozwiązywanie problemów związanych z działaniem i obsługą aplikacji,
-zarządzanie peryferiami oraz zarządzanie telefonami komórkowymi w firmie,
-systematyczna konserwacja i przegląd sprzętu komputerowego oraz inwentaryzacja i monitorowanie zasobów sprzętowych,
-administracja użytkownikami i uprawnieniami w ramach Active Directory, a także uczestnictwo w innych projektach informatycznych.

Administrator Systemów IT

-zarządzanie i administracja serwerami Windows / Linux,
-obsługa Microsoft Dynamics AX
-administrowanie i wspieranie istniejącej infrastruktury,
-diagnozowanie i rozwiązywanie błędów i zgłoszeń użytkowników,
-przygotowywanie dokumentacji technicznej,
-raportowanie postępu prac

Wymagania:
-znajomość Microsoft Dynamics AX
-znajomość środowisk Linux/BSD oraz znajomość serwerów baz danych MSSQL, MySQL
-znajomość rozwiązań wirtualizacji vmware
-doświadczenie w administracji rozwiązaniami: Active Directory, Exchange, Lync, Postfix, Apache
-znajomości administracji stacjami roboczymi z systemem Windows XP, Windows 7 oraz znajomość środowisk Windows 2008 / 2012
-zaawansowanej umiejętności obsługi pakietu Microsoft Office (2003-2013) oraz znajomości zagadnień sieciowych LAN/WAN, TCP/IP
-znajomości technologii bezprzewodowych, a także bardzo dobrej znajomości budowy sprzętu komputerowego.
Mile widziana certyfikacja związana z produktami MS Exchange, Windows

Oferujemy:
-pracę z nowoczesnymi technologiami,
-możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach informatycznych,
-pracę pozwalającą na doskonalenie umiejętności,
-możliwość nieustannego budowania wiedzy zwiększającej kompetencje,
-bardzo atrakcyjny pakiet wynagrodzeń,
-dodatkowe benefity,
-możliwość awansów.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-01-08
Wyświetlona: 4234 razy