Game Director

praca it: etat dla F.G.I. S.A. / Kraków

Tagi: Game Director Zarządzanie

GAME DIRECTOR

OPIS STANOWISKA:
- sprawowanie nadzoru nad realizacją wizji gry i poszczególnymi etapami produkcji,
- realizacja założonego harmonogramu prac i utrzymywanie kluczowych terminów,
- ciągły nadzór nad rozwojem gry oraz wcielanie poprawek, ulepszeń i zmian,
- zarządzanie budżetem, czasem i priorytetami,
- bezpośredni nadzór nad przydzielonymi zespołami grafików i stała współpraca z
wszystkimi działami produkcji,
- stworzenie przyjaznego i efektywnego środowiska pracy,
- stała analiza rynku gier wideo i potrzeb konsumenta,
- analiza perspektywy rynkowej i biznesowej produktu.

WYMAGANIA:
- wykształcenie wyższe, preferowane z zakresu nauk informatycznych, projektowania grafiki
lub pokrewne,
- minimum 2 lata doświadczenia,
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
- doskonała znajomość rynku gier komputerowych,
- znajomość silnika do gier Unreal Engine 4,
- umiejętności zarządzania zespołem,
- zdolności organizacyjne i motywacyjne,
- samodzielność w działaniu,
- kreatywność i komunikatywność,
- umiejętność pracy pod presją czasu,
- portfolio zrealizowanych projektów.

OFERUJEMY:
- atrakcyjne wynagrodzenie oraz system bonusów powiązany z wynikami pracy,
- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży nowoczesnych technologii,
- pracę przy ciekawych projektach,
- perspektywy rozwoju zawodowego,
- szkolenia i uczestniczenie w międzynarodowych targach i konferencjach,
- pracę w młodym i dynamicznym zespole.

FORMA WSPÓŁPRACY:
umowa o pracę/umowa o dzieło.

MIEJSCE PRACY:
Kraków, Małopolski Park Technologii Informacyjnych.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-01-08
Wyświetlona: 4452 razy