Java Developer

praca it: etat dla IMPAQ / Warszawa

Tagi: Java Hibernate Spring JPA PL/SQL Git

Stanowisko: JAVA Developer
Lokalizacja: Warszawa
Zadania:
• Przygotowywanie zmian w kodzie
• Tworzenie dokumentacji projektowej
• Przygotowanie relaseów wdrożeniowych
• Rozwiązywanie błędów serwisowych
Wymagania:
• Angielski na poziomie komunikatywnym
• Min 3 lata doświadczenia w programowaniu Java
• znajomość frameworków: Spring, GWT, hibernate, jpa, cxf, swing
• znajomość programowania PL/SQL
• znajomość repozytoriów kodu SVN, GIT
• znajomość wzorców projektowych
Dlaczego warto pracować w IMPAQ?
IMPAQ promuje najlepsze praktyki rzemiosła programistycznego, w tym: pisanie czystego kodu, nacisk na testowalność kodu, wzorce projektowe.
• Nie będą Cię ograniczać sztywne korporacyjne procedury.
• Możesz wybrać swoją formę zatrudnienia. Od Ciebie zależy czy zdecydujesz się na umowę o pracę czy długoterminowy kontrakt. Proponujemy również elastyczne godziny pracy, dostosowane do Twojego trybu pracy.
• Istnieje możliwość pracy zdalnej, a zatem możesz pracować w miejscu, w którym czujesz się najlepiej
• Przy umowie o pracę dajemy Tobie możliwość korzystania z bogatego pakietu benefitów, a w tym prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do aktywności sportowych i kulturalnych.
• Jeśli wybrałeś kontrakt również możesz korzystać z prywatnej opieki medycznej oraz karty Multisport na preferencyjnych warunkach.
• Nasze biura w Warszawie, Poznaniu, Lublinie to przyjazne środowisko pracy, w którym znajdziesz swoje miejsce. Zawsze możesz liczyć na wsparcie merytoryczne oraz szkolenia.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-01-08
Wyświetlona: 3856 razy