Mobile Developer

praca it: etat dla TJ.Software / Białystok

Tagi: mobile android ios bluetooth app

TJ. Software – Your Agile Development Team
is looking for
(Programista Aplikacji Mobilnych)

Zakres obowiązków:

*Tworzenie, rozwijanie i utrzymywanie aplikacji mobilnych na platformy Android, iOS, Windows Phone
*Udział w projektach w ramach tworzenia i rozwoju aplikacji mobilnych w oparciu o technologię Bluetooth i Bluetooth LE
*Tworzenie dokumentacji technicznej.
*Współpraca z zespołem developerów – omawianie kwestii technicznych.
*Praca według wytyczonych standardów: analiza, projektowanie, przegląd kodu, testowanie, dbałość o jakość, zarządzanie kodem źródłowym, dokumentacja.

Wymagania:

*Znajomość języków programowania: Java, Swift, mile widziana znajomość języka C# lub Objective-c
*Znajomość środowisk Android Studio, Xcode
*Znajomość systemów zarządzania wersjami (GIT, SVN)
*Znajomości języka angielskiego w stopniu pozwalającym na pracę z dokumentacją techniczną
*Otwartość na pogłębianie wiedzy
*Mile widziane będą własne aplikacje opublikowane w App Store lub Google Play
*Umiejętność pracy pod presją czasu
*Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

*Projekty realizowane w międzynarodowym środowisku
*Pracę w zmotywowanym, zgranym zespole w bardzo dobrej atmosferze
*Współpracę z doświadczonymi ekspertami w międzynarodowym środowisku
*Elastyczne formy zatrudnienia, elastyczne godziny pracy lub możliwość pracy zdalnej
*Indywidualne podejście do pracownika oraz przyjemną atmosferę w pracy
*Możliwość stałego rozwoju i doskonalenia zawodowego
*Wygodne i nowoczesne stanowisko pracy
*Cykliczne wyjazdy i spotkania integracyjne

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-12-29
Wyświetlona: 4006 razy