PHP Developer

praca it: etat dla Cyclad / Piaseczno

Tagi: PHP

Piaseczno k. Warszawy

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa specjalizująca się w outsourcingu i rekrutacji dla światowych liderów branży technologicznej. Jesteśmy obecni w 5 krajach na 3 kontynentach. Myślimy i działamy globalnie, dzięki czemu naszym pracownikom możemy zaoferować duże możliwości rozwoju. Dołącz do naszego zespołu!

Dla naszego Klienta, renomowanej i jednej z najważniejszych Spółek notowanych na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych w swojej branży, działającej w obszarze handlu, dystrybucji i produkcji urządzeń IT, RTV/AGD, GSM poszukujemy osób zainteresowanych wyżej wymienionym stanowiskiem.

Opis stanowiska:
• Programowanie i utrzymywanie aplikacji w języku PHP, Zend Framework 1.12, Bootstrap
• Wykorzystywanie technologii internetowych takich jak: HTML, DHTML, JavaScript, CSS, XML/XSL
• Wewnętrzne projekty informatyczne takie jak systemy zarządzania treścią (CMS), portale, strony dedykowane, strony obsługujące programy partnerskie
• Rekomendowanie i wdrażanie nowych narzędzi e-marketingowych

Wymagania:
• Doświadczenie w tworzeniu aplikacji w języku PHP, Zend Framework 1.12, Bootstrap
• Umiejętność logicznego myślenia, analizowania i rozwiązywania problemów biznesowych przy zastosowaniu oprogramowania
• Znajomość technologii internetowych takich jak: HTML, DHTML, JavaScript, CSS, XML/XSL
• Znajomość narzędzi do analityki internetowej
• Doświadczenie w zakresie: SEO, Adwords, Google Search Console, marketing automation, remarketing, RTB, content marketing, e-PR, social media
• Umiejętność pracy z liczbami, wyciągania wniosków, rekomendowania rozwiązań
• Kreatywność, komunikatywność , samodzielność

Mile widziane
• Znajomość administracji systemami Linux
• Znajomość technologii .NET i ASP.NET (C#) – znajomości mySQL, T SQL (MS-SQL 2000 i 2005)
• Znajomość środowiska VisualStudio 2015

Oferujemy:
• Możliwość poznania procesów technologicznych i logistycznych wielu ciekawych branży
• Podnoszenie kwalifikacje zawodowych poprzez szkolenia produktowe i kompetencyjne
• Pracę w młodym i ambitnym zespole
• Umowę o pracę
• Pakiet benefitów

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-12-23
Wyświetlona: 3541 razy