Programista Android

praca it: etat dla Appformation Sp. z o.o. / Wrocław

Tagi: Programista Android

Opis stanowiska pracy

Poszukiwany Android Developer do szybko rozwijającego się międzynarodowego software
house’u. Obecnie realizujemy bardzo wiele atrakcyjnych, pełnych wyzwań projektów dla ciekawych startupów i uznanych firm. Jeśli posiadasz doświadczenie na wspomnianym stanowisku, chcesz stale zwiększać swoje umiejętności i planujesz karierę w branży – jesteśmy idealnym wyborem dla Ciebie.

Oferujemy:

  • elastyczne godziny pracy,
  • możliwość nauki i ciągłego rozwoju (nie tkwisz w tym samym projekcie przez x-lat)
  • pełny bądź niepełny wymiar pracy (studentko/studencie też aplikuj!),
  • zarobki w widełkach (4.000-7500 netto),
  • fajną atmosferę pracy,
  • wysokiej jakości sprzęt (jaki preferujesz to taki dostaniesz),
  • komfortowe biuro (jeśli wolisz pracować z domu, od czasu do czasu, to też damy radę),
  • lekcje angielskiego w czasie pracy,
  • wyjazdy na konferencje oraz szkolenia,
  • czynny udział w budowaniu działu mobilnego,
  • niebanalne bonusy.

Wymagania

Fajnie by było gdybyś znał(a) się na:

  • Java,
  • Android SDK,
  • Git
  • Testowaniu aplikacji,
  • HockeyApp, Maven, Jenkins będą atutami.

Ponadto:

  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • zapał do pracy,
  • umiejętność logicznego myślenia,
  • nastawienie na rozwiązywanie problemów,
  • umiejętności komunikacyjne.,
  • minimum jeden rok doświadczenia komercyjnego w kodowaniu aplikacji.

Jeśli nie znasz wszystkich z ww technologii to też napisz! Wspólnie się ich nauczymy bo zakładamy, że lubisz się uczyć i trzymać rękę na pulsie nowych technologii.

Kodujemy aplikacje mobilne i webowe (PHP, Python, iOS i Android).

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-12-21
Wyświetlona: 3943 razy