Front-end Developer

praca it: etat dla ITFS / Gdańsk

Tagi: Developer Programista CSS HTML5 JavaScript

Kilka słów o ITFS:

Jesteśmy dynamicznie rozwijająca się firmą z branży informatycznej działającą na rynku od trzech lat, specjalizujemy się w outsourcingu, rekrutacji i projektach IT. Nasze biuro znajduje się w Gdyni, a zasięg działalności obejmuje całą Polskę, Holandię, Danię oraz Wielką Brytanię.

Po więcej szczegółów zapraszamy na www.itfs.pl

Opis stanowiska:

Dołącz do zespołu Java Script Developerów realizującego ciekawe i ambitne projekty w branży internet/e-commerce. Daj sobie szansę na zdobycie doświadczenia w prężnie rozwijającej się firmie i uzyskanie atrakcyjnych zarobków – aplikuj już dzisiaj!

Szukamy Front-end Developerów, którzy dołączą do zespołu naszego klienta w Gdańsku. Nastawiamy się na stałą współpracę. Projekt, do którego dołączysz, dotyczy m.in. multimedialnej platformy do spotkań i konferencji online. Chcemy zbudować zespół składający się z osób szukających nowych wyzwań dzięki udziałowi w innowacyjnych projektach oraz wykorzystując technologicznie zaawansowane rozwiązania.

Lokalizacja: Gdańsk (Przymorze)

Opis projektu:

Miejsce pracy: Gdańsk,
- Branża: Internet/e-commerce,
- Czas zaangażowania: od zaraz (współpraca długofalowa),
- Forma zatrudnienia: do indywidualnego ustalenia,

Opis stanowiska/ zakres zadań:
- Udział w rozwoju multimedialnej platformy do spotkań i konferencji online,
- Optymalizacja istniejących rozwiązań.

Wymagane umiejętności:
- Bardzo dobra znajomość HTML (w tym HTML5), CSS (również CSS3) oraz JavaScript (jQuery)
- Znajomość standardów W3C oraz SEO
- Znajomość Adobe Photoshop umożliwiająca samodzielne tworzenie prostych projektów graficznych

Mile widziane umiejętności:
- Doświadczenie w montażu i edycji plików video
- Znajomość Wordpress, XSLT, GIT oraz PHO lub Ruby

Wymagana znajomość języków obcych:
- Znajomość j. angielskiego umożliwiająca pracę z dokumentacją techniczną

Oferujemy:
- Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- Możliwość rozwoju dzięki pracy z doświadczonym zespołem oraz wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii,
- Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
- Możliwość realizacji kolejnych projektów przy współpracy z ITFS.

Zapraszam do aplikowania!

Prześlij do nas CV zawierające poniższą klauzulę na adres b.hojnacki@itfs.pl

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Osoba kontaktowa: Bartosz Hojnacki

Tel: 531 126 326

Email: b.hojnacki@itfs.pl

WWW: www.itfs.pl

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-12-18
Wyświetlona: 4271 razy