Delivery Manager

praca it: etat dla Cyclad / Chorzów

Tagi: creative delivery manager project risk

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa specjalizująca się w outsourcingu i rekrutacji dla światowych liderów branży technologicznej. Jesteśmy obecni w 5 krajach na 3 kontynentach. Myślimy i działamy globalnie, dzięki czemu naszym pracownikom możemy zaoferować duże możliwości rozwoju. Dołącz do naszego zespołu!

Dla naszego Klienta, znanej, rozwijającej się agencji interaktywnej poszukujemy osób zainteresowanych wyżej wymienionym stanowiskiem.

Opis stanowiska:
• Motywowanie zespołu składającego się z Project Managerów
• Kontrola projektów z uwzględnieniem optymalizacji poszczególnych procesów
• Nadzór nad terminowością, jakością oraz budżetem realizowanych procesów
• Troska o wyniki zespołu

Wymagania:
• Co najmniej 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w agencji interaktywnej
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• Doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym oraz w zarządzaniu relacjami z klientami
• Umiejętności zarządzania projektami z obszaru zarządzania finansami oraz ryzykiem poparte doświadczeniem
• Zdolność do zachowania samodyscypliny
• Motywacja do dalszego rozwoju
• Nastawienie na proces
• Rozwinięte zdolności komunikacyjne, analityczne oraz doświadczenie w zarządzaniu zespołem

Oferujemy:
• Możliwość rozwoju w zdolnym, młodym zespole w środowisku międzynarodowym
• Konkurencyjne wynagrodzenie
• Umowę o pracę lub B2B
• Prywatną opiekę medyczną
• Pakiet benefitów (Karta Multisport)
• Imprezy integracyjne

Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych administratorem danych jest Cyclad Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane przetwarzane są dla potrzeb rekrutacji, a wgląd do nich mogą mieć potencjalni pracodawcy oraz spółki z grupy Cyclad spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Każdy kandydat ma dostęp do treści swoich danych i możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.

W aplikacji prosimy zawrzeć następującą klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Cyclad Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, moich danych osobowych dla potrzeb obecnej i przyszłych rekrutacji oraz na kontakt ze mną z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu przedstawiania ofert pracy odpowiadających moim kwalifikacjom.”

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-12-14
Wyświetlona: 4676 razy