Front End Developer

praca it: etat dla Cyclad / Katowice

Tagi: front end

Front-End Developer
Śląsk/Katowice

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa specjalizująca się w outsourcingu i rekrutacji dla światowych liderów branży technologicznej. Jesteśmy obecni w 5 krajach na 3 kontynentach. Myślimy i działamy globalnie, dzięki czemu naszym pracownikom możemy zaoferować duże możliwości rozwoju. Dołącz do naszego zespołu!

Aktualnie dla naszego klienta – znanej firmy reprezentującej rynek mediów internetowych poszukujemy osoby na stanowisko Front-end Developer.

Opis stanowiska:
• Rozwijanie oprogramowania dla aplikacji webowych i serwisów internetowych od strony front-endowej
• Tworzenie dokumentacji projektowej
• Projektowanie, realizacja nowych rozwiązań w oparciu o innowacyjne technologie

Wymagania:
• Doświadczenie w programowaniu warstwy frontendowej
• Bardzo dobra, praktyczna znajomość HTML5 i CSS3 oraz natywnego JavaScriptu
• Bardzo dobra znajomość technik: Ajax, jQuery , JSON, REST
• Wiedza w obszarze standardów W3C oraz w zakresie radzenia sobie z kompatybilnością różnych wersji przeglądarek
• Dobra znajomość języka angielskiego
• Motywacja do twórczej pracy, chęć rozwoju
• Zdolności analityczne

Mile widziane:
• Znajomość zagadnień z zakresu Usability
• Wiedza na temat optymalizacji SEO
• Doświadczenie z PHP oraz SQL
• Doświadczenie w pracy z systemem Linux
• Doświadczenie w pracy z innymi językami programowania i frameworkami

Oferujemy:
• Stabilną, ciekawą i kreatywną pracę w przyjaznej atmosferze
• Zatrudnienie w atrakcyjnych warunkach
• Możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-12-08
Wyświetlona: 3703 razy