Quality Officer, Ruby on Rails

praca it: etat dla Cubiware Sp.zo.o. / Warszawa

Tagi: Ruby Ruby on Rails Python Linux Programista Developer Programwoanie AJAX SOAP WWW systemy back-office systemy bilingowe

Cubiware jest spółka zajmująca się tworzeniem oprogramowania dla urządzeń interaktywnej telewizji cyfrowej oraz internetowej. Firma współpracuje z klientami i partnerami zagranicznymi, a nasze oprogramowanie jest używane w USA, krajach Europy Zachodniej oraz w Azji. Naszymi Klientami są producenci urządzeń elektronicznych oraz operatorzy telekomunikacyjni. Obecnie w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy:

Quality Officer

Wymagania:

- Znajomość języka Ruby i środowiska Ruby on Rails,
- Obsługa systemu Linux od strony użytkownika,
- Umiejętności pisania skryptów administracyjnych (powłoka Bash lub dowolny inny język skryptowy),
- Znajomość metod testowania, zautomatyzowanych środowisk, wzorców projektowych

Zakres obowiązków :

- Analiza wymagań biznesowych,
- Analiza kodu źródłowego aplikacji w języku Ruby i środowisku Ruby on Rails,
- Przygotowywanie dokumentacji wraz z planami testów,
- Wdrażanie zautomatyzowanego środowiska testowania oprogramowania,
- Programowanie testów.

Oferujemy:
- możliwość rozwoju i poznawania nowych technologii w przyjaznym środowisku pracy
- pracę przy ciekawych i innowacyjnych projektach
- atrakcyjne wynagrodzenie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-03-16
Wyświetlona: 5362 razy