Front-end Developer (JS+Angular), 60-80zł/h

praca it: etat dla Craftware / Warszawa

Tagi: javascript angular css html

Oferta pracy w Warszawie, Lublinie, Poznaniu lub zdalnie.

Obowiązki:
- Tworzenie i rozwój warstwy front-end’owej aplikacji
- Współpracę z programistami back-end
- Dbanie o wysoką jakość kodu
- Praca w oparciu o Agile

Wymagania:
- Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
- Bardzo dobra znajomość technologii: JavaScript, Angular.js, CSS, HTML
- Doświadczenie w implementacji wzorców projektowych
- Umiejętność analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów
- Mile widziana znajomość innych języków programowania (preferowane: Java/Salesforce) oraz zwinnych metodyk rozwijania oprogramowania
- Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
- Możliwość współpracy w oparciu o dowolną formę umowy, w zależności od preferencji Kandydata
- Pracę w ciekawych, dynamicznych projektach z bliską i szczerą współpracą z klientem
- Otwartą ścieżkę kariery i awansu zawodowego wraz z rozwojem firmy
- Szkolenia wewnętrzne oraz wsparcie w certyfikacji
- Elastyczne godziny pracy
- Możliwość pracy zdalnej
- Pakiet benefitów

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-12-03
Wyświetlona: 3621 razy