Junior Java Developer

praca it: etat dla Interactive Solutions / Saatchi & Saatchi Poland / Poznań

Tagi: Java MySQL Oracle

WYMAGANIA:

• co najmniej roczne doświadczenie w programowaniu w języku Java (z uwzględnieniem projektów akademickich)
• praktyczna znajomość design patterns i ich wykorzystania w budowaniu aplikacji
• praktyczna znajomość korzystania z baz danych – w szczególności PostgreSQL, MySQL lub Oracle
• podstawy systemów operacyjnych i sieci komputerowych
• umiejętności bezproblemowego korzystania z repozytorium kodu (np. SVN, Git, itp.)
• biegłość w wyszukiwaniu rozwiązań
• podstawy testowania
• umiejętność pracy zespołowej
• próba szacowania czasu realizacji zadań
• umiejętność klarownego tłumaczenia rozwiązywanych problemów
• znajomość j. angielskiego (czytanie / pisanie dokumentacji technicznej)
• zainteresowanie technologią JAVA, językami programowania, technologiami webowymi i mobilnymi oraz chęć ciągłej nauki
• komunikatywność
• punktualność
• dokładność, dbałość o detale
• wyszukiwanie gotowych rozwiązań, znajomość i wykorzystanie best practice
• elastyczność
• otwartość na naukę
• świadomość popełnionych błędów i braku doświadczenia

Dodatkowym atutem będzie:

• znajomość i doświadczenie z Eclipse IDE
• znajomość środowiska linuxowego w zakresie wykorzystania go do codziennej pracy (stacja robocza)
• praktycznej znajomości JavaScript (jQuery, Ajax itp.)
• znajomość CSS / XHTML oraz doświaczenie w supportowaniu UI dla wielu różnych przeglądarek
• znajomość UML w procesie projektowania i analizy aplikacji
• znajomość języka niemieckiego

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• udział w pracach projektowaniu systemu
• programowanie funkcjonalności wraz z testami i dokumentacją
• szkolenia wewnętrzne

OFERUJEMY:

• pracę w niepowtarzalnym i dynamicznym zespole
• atmosferę, w której możesz pozostać sobą i rozwinąć skrzydła
• współpracę, której podstawą jest feedback – równie ważny co osiągnięty cel
• współpracę z zespołem wyrazistych osobowości, które będziesz chciał oglądać również po wyjściu z pracy
• swobodną wymianę myśli i całkowity brak dresscode‘u

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-12-02
Wyświetlona: 3764 razy