UI/Visual Designer

praca it: etat dla Lizard Media / Kraków

Tagi: design UX Kraków

Poszukujemy do nowotworzonego oddziału w Krakowie osoby na stanowisku UI/Visual Designer, którego głównym zadaniem będzie projektowanie interfejsów webowych oraz aplikacji mobilnych.

Zakres obowiązków:
projektowanie graficzne interfejsów webowych i aplikacji mobilnych (Android, iOS),
przygotowywanie grafik dla sklepów i serwisów internetowych,
przygotowywanie grafik i dokumentacji do nich dla zespołu programistycznego,
współpraca z osobami odpowiadającymi za strategię User Experience.

Wymagania:
minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
biegła obsługa oprogramowania Adobe Photoshop/Illustrator,
bardzo dobra znajomość użytecznych wzorców projektowych ,
dobra znajomość ogólnych trendów i technik webowych i mobilnych (znajomość ograniczeń technologicznych lub umiejętność ich konsultacji z zespołem programistycznym),
dobra znajomość human interface guidelines dla platform Android, iOS,
bardzo dobra znajomość jezyka angielskiego (na poziomie mowy i pisma).

Oferujemy:
pracę w nowotworzonym oddziale w Krakowie, na pełny etat, umowę o pracę, na czas nieokreślony (po okresie próbnym) w komfortowym biurze w centrum miasta,
unikalną możliwość współuczestnictwa w tworzeniu nowego teamu w ramach tworzonego w Krakowie oddziału,
uczestnictwo w tworzeniu bardzo ciekawych projektów dla rozpoznawalnych w Polsce i globalnie marek,
wsparcie doświadczonego zespołu UX,
możliwość rozwijania umiejętności w nowych obszarach.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-12-02
Wyświetlona: 3865 razy