Web Developer

praca it: etat dla X-Trade Brokers Dom Maklerski S.A. / Warszawa

Tagi: PHP HTML/CSS JavaScript jQuery Bootstrap

WYMAGANIA:

- Dobra znajomość PHP i programowania obiektowego
- Bardzo dobra znajomość HTML5/CSS, JavaScript
- Znajomość frameworka jQuery oraz Bootstrap
- Umiejętność tworzenia responsive design
- Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

DODATKOWE ATUTY:

- Znajomość systemu kontroli wersji GIT
- Bardzo dobra znajomość zagadnień kompatybilności przeglądarek i zgodności ze standardami
- Znajomość SASS
- Znajomość programów graficznych typu Photoshop
- Znajomość WebServices (REST, SOAP, OAuth)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- Tworzenie nowych oraz rozwój istniejących stron internetowych dla polskiego oddziału XTB
- Udział w projektach od etapu koncepcji do fazy wdrożenia w środowisku produkcyjnym
- Efektywna współpraca z innymi członkami zespołu, dzielenie się wiedzą, wypracowanie najlepszych standardów, metod i procesów kodowania

OFERUJEMY:

- pracę w młodym, dynamicznym zespole
- udział w nieszablonowych projektach informatycznych
- pakiet świadczeń pozapłacowych
- pracę na pełny etat

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-11-30
Wyświetlona: 4103 razy