Front-end Developer

praca it: etat dla Konsultant ds. Rekrutacji / Kraków

Tagi: Front-end HTML CSS JavaScript JQuery

Zakres obowiązków:

- tworzenie stron i aplikacji w HTML/CSS/JavaScript

Wymagania:

- wykształcenie wyższe lub studenci ostatnich lat studiów,

- min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku,

- komunikatywna znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie,

- doskonała znajomość HTML, CSS i JavaScript,

- oko do szczegółów graficznych i umiejętność współpracy z działem projektowym,

- znajomość technologii webowych – JQuery,

- doświadczenie w pracy z CSS Preprocessors,

- umiejętność płynnego wykonywania animacji na urządzeniach mobilnych,

- znajomość nowoczesnych narzędzi programistycznych przeglądarek oraz umiejętność szybkiego wykrywania błędów,

- umiejętność pisania semantycznych znaczników HTML5,

- bieżąca wiedza na temat najnowszych technologii internetowych,

- umiejętność pracy pod presją czasu,

- mile widziana wiedza na temat AngularJS, Backbone, Ember lub podobnych struktur,

- znajomość Microsoft.NET/ C#

- komunikatywność, otwartość

Oferowane:

- dowolna forma zatrudnienia (umowa o pracę, zlecenie, dzieło lub własna działalność),

- elastyczne godziny pracy,

- prywatna opieka medyczna,

- karty Multisport

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-11-26
Wyświetlona: 3764 razy