Junior UI/UX Designer

praca it: etat dla Gracjan Kleger International / Warszawa

Tagi: UI UX

Gracjan Kleger International jest agencją interaktywną specjalizującą się w marketingu oraz reklamie
w mediach społecznościowych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów do zespołu w formie stałej lub zdalnej na stanowisko:

Junior UI / UX Designer

Wymagania
• co najmniej roczne doświadczenie w projektowaniu interfejsów użytkownika
• znajomość bieżących trendów w UX
• doświadczenie w projektowaniu na różne urządzenia (AWD, RWD)
• zainteresowanie nowymi technologiami
• dobra znajomość programu Axure
• zorganizowanie, analityczne i logiczne myślenie
• umiejętność patrzenia z szerszej perspektywy
• oko do detalu
• oko do kompozycji
• umiejętność pracy w zespole
• chęć nauki i duże zaangażowanie
• mile widziane studia z obszaru projektowania

Obowiązki
• projektowanie użytecznych i prostych w użyciu, spójnych interfejsów serwisów internetowych i aplikacji mobilnych
• tworzenie makiet o rożnym stopniu szczegółowości (szkice, makiety, klikalne prototypy)
• przeprowadzanie audytów eksperckich w kontekście interfejsów użytkownika
• bliska współpraca z UX Designerem, Project Managerem, Deweloperami i Grafikami przez cały proces powstawania produkt

Oferujemy
• wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
• pracę w młodym, dynamicznym, pełnym pasji zespole
• atrakcyjną lokalizację (PGE Narodowy)

Zainteresowała Cię nasza oferta, a pasujesz do profilu poszukiwanej przez nas osoby, prosimy o przesłanie CV oraz portfolio na adres careers@gracjankleger.com, w tytule umieszczając nazwę stanowiska.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-11-25
Wyświetlona: 4171 razy