Digital Experience Designer

praca it: etat dla Interactive Solutions / Saatchi & Saatchi Poland / Poznań

Tagi: UX HCI IA

WYMAGANIA

• minimum 2-letnie doświadczenie w realizacji projektów internetowych (np. konkursy, strony, aplikacje, kampanie reklamowe, gry, e-commerce)
• wiedza z zakresu UX, HCI, IA
• znajomość i doświadczenie w obsłudze programów do prototypowania (Axure, UXPin…)
• znajomość technologii webowych w stopniu umożliwiającym zrozumienie ich możliwości i ograniczeń
• znajomość narzędzi analizy funkcjonalnej projektów internetowych (flow, makiety, specyfikacja itp.)
• umiejętność łączenia myślenia kreatywnego i analitycznego
• doskonale rozwinięte zdolności interpersonalne
• wysokie umiejętności wyrażania swoich myśli, zarówno w mowie, jak i na piśmie
• biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• współtworzenie pełnych, wielokanałowych rekomendacji działań digitalowych w ramach projektów o charakterze marketingowym
• projektowanie interfejsów użytkownika dla stron internetowych i aplikacji mobilnych
• tworzenie koncepcji całościowych rozwiązań dla usług i produktów
• przygotowanie digitalowych rekomendacji egzekucyjnych dla konceptów kreatywnych
• prototypowanie, makietowanie oraz testowanie projektowanych rozwiązań
• współpraca z grafikami i developerami w celu tworzenia całościowych rozwiązań.
• research dot. możliwych rozwiązań związanych z kreatywnym wykorzystaniem technologii

OFERUJEMY:

• wiele ciekawych wyzwań
• dużą samodzielność
• atrakcyjne zarobki
• możliwość realizowania unikatowych projektów dla najciekawszych Klientów na rynku międzynarodowym
• możliwość rozwoju w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji rynkowej
• pracę w niepowtarzalnym i dynamicznym zespole
• międzynarodowe środowisko pracy
• atmosferę, w której możesz pozostać sobą i rozwinąć skrzydła
• swobodną wymianę myśli i całkowity brak dresscode‘u

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-11-24
Wyświetlona: 4169 razy