Zaawansowany wdrożeniowiec Drupal do agencji interaktywnej

praca it: etat dla Direktpoint / Warszawa

Tagi: Programista Drupal Developer CMS PHP

W związku z ekspansją Direktpoint ( http://www.direktpoint.pl ) na nowe rynki poszukujemy zdolnego, doświadczonego wdrożeniowca technologii Drupal. Pracuj przy jednych z największych wdrożeń w tej technologii w Polsce! Praca na miejscu w biurze z dogodnym dojazdem (Warszawa-Mokotów).

[ZAKRES ZADAŃ]
- wdrażanie i rozwój stron internetowych opartych na CMS Drupal
- koordynowanie technologiczne bieżących projektów w 5 osobowym zespole wdrożeniowym
-współtworzenie strategii technologicznej pod kątem Drupala w bieżących i nowych projektach (umiejętność kodowania szablonów i pisania modułów)

[WYMAGAMY]
- co najmniej 2 letniego doświadczenie w Drupalu
- co najmniej kilkunastu wdrożeń serwisów/portali www – bardzo dobrej znajomości PHP
- znajomości jęz angielskiego na poziomie dobrym ( min. komunikacja pisemna)
- szukamy ambitnych i pracowitych współpracowników, chcących być częścią kilkunastoosobowego zespołu

[OFERUJEMY]
- warunku finansowe: faVAT lub umowa o dzieło, od 4000-5000 zł netto (w zależności od doświadczenia)
- możliwość realizowania własnych pomysłów
- dołączenie do zespołu firmy, która dynamicznie się rozwija i ma wysoką renomę wśród klientów
- partnerską i koleżeńską, bardzo dobrą atmosferę pracy, brak korporacyjnego bełkotu
- dbałość o pracowników
- szukamy ambitnych i pracowitych współpracowników
- urozmaiconą pracę w kilkunastoosobowym zespole

CV wraz z linkami do realizacji prosimy przesyłać na praca[at]direktpoint.pl

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-11-24
Wyświetlona: 4079 razy