Python Developer- branża finansowa

praca it: etat dla Cosmoworker Polska / Warszawa

Tagi: Python Programista GIT SQL Linux

Cosmoworker Polska prowadzi obecnie projekt rekrutacyjny na stanowisko Python Developer dla klienta z branży finansowej, mającego swoją siedzibę w Warszawie.

Opis stanowiska:

- udział w projekcie mającym na celu stworzenie nowej wersji istniejącej aplikacji desktopowej dla klientów banku.

Wymagania:

- umiejętność programowania aplikacji w Python (porządane min. Python 2.7),
- dobra znajomość przynajmniej jednego z frameworków: Django, Pytamid, Pylons, Flask,
- podstawowa znajomość narzędzi do testowania, metod oraz metodologii skryptowych,
- umiejętność analitycznego myślenia,
- doświadczenie w pracy z GIT,
- znajomość SQL (np. ORACLE) – mile widziane,
- praktyczne doświadczenie w Linux/Unix (np. shell scripting) – mile widziane,
- znajomość Java Script – mile widziane.

Oferujemy:

- pracę w Warszawie,
- wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia (50-70 zł/h netto),
- umowa B2B,
- przewidywany czas trwania współpracy – 5 miesięcy z możliwością przedłużenia.

Dodatkowe informacje:

możliwość rozpoczęcia współpracy od zaraz

Jeżeli masz pytania:

odwiedź: cosmoworker.pl
lub zadzwoń:
0048 (61) 250-4-250
660-457-009
poniedziałek – piątek: 8:00 – 17:00

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą
Zespół Cosmoworker Polska
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia
Agencja rekrutacji i zatrudnienia Certyfikat Nr 10946

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-11-23
Wyświetlona: 3578 razy