Programista PHP, realizacja gry online (MMOG)

praca it: etat dla Perfect Games Studio / Poznań

Tagi: gry programista php css mysql

Spółka technologiczna realizująca ambitny i bardzo innowacyjny projekt – grę MMOG (Massive Multiplayer Online Game) z elementami portalu społecznościowego poszukuje:

Programisty PHP

Miejsce pracy: Poznań
Region: wielkopolskie

Zakres obowiązków:

  • uczestnictwo w projektowaniu rozwiązań
  • programowanie i wdrażanie zaprojektowanych modułów i zmian
  • tworzenie interfejsu użytkownika na podstawie projektów graficznych
  • tworzenie dokumentacji

Wymagania:

  • praktyczna znajomość PHP, html/xhtml, JavaScript, CSS,
  • znajomość technologii AJAX (jQuery)

Dodatkowym atutem będzie:

  • obsługa programu Adobe Photoshop

Cechy charakteru kandydata:

  • otwartość na nowinki techniczne – przegląd rynku
  • kreatywność, komunikatywność
  • umiejętność podejmowania decyzji, planowania i organizowania pracy,
  • samodzielność i odpowiedzialność
  • rzetelność, dokładność, sumienność.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego i dalszej kariery przy tworzeniu innowacyjnych aplikacji online,
  • bardzo ciekawą pracę przy dużym i ambitnym projekcie,
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko,
  • świetną atmosferę pracy, w młodym zespole,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-03-15
Wyświetlona: 5500 razy