Senior Web Designer

praca it: etat dla Grupa Adweb - Agencja Marketingu Zintegrowanego / Kraków

Tagi: grafik webmaster designer web designer

Agencja Marketingu Zintegrowanego Grupa Adweb, poszukuje Senior Web Designera – osoby, której kompetencje to nie tylko Photoshop i wycinane „z jednej matki” wzory. Interesuje nas prawdziwy artysta, który pracując dla dużych marek i realizując niestandardowe kreacje graficzne, będzie w stanie zachwycić nas swoim wyczuciem stylu i smaku przy jednoczesnym świadomym dbaniu o efektywność marketingową przekazu, który tworzy.

Nasz wymarzony Senior Web Designer to osoba, która:
• Posiada biegłą znajomość programów graficznych, które pozwalają jej tworzyć niebanalnie i użytecznie
• Ma zmysł plastyczny i duszę artysty, ale też umie odpowiedzieć sobie na pytanie „jaki efekt wywiera moja praca na odbiorcy”
• Zna HTML i CSS i wie, że webdesign to nie tylko twórczy szał, ale też mozolna dłubanina
• Śledzi najnowsze trendy webdesignu i wie jak zrobić projekt o „którym się mówi”
• Jest odważna zarówno w swoich projektach, jak i przekonywaniu nas do nich
• Chce się rozwijać zarówno wiedzowo jak i artystycznie

Aby nas zainteresować, koniecznie musisz posiadać bogate i różnorodne portfolio. Sztampie i „bylejakości” mówimy zdecydowane NIE. Za Twój artyzm, zaangażowanie i umiejętności nagrodzimy Cię na wiele sposobów:
Praca w normalnych godzinach (8.00-16.30; o 16.31 nie znajdziesz u nas nikogo, sorry, odpoczywamy) w pozytywnym zespole ludzi, którym daleko do rozwiązań standardowych i nudnych. Możliwość uczestnictwa w różnego rodzaju szkoleniach, płacę taką, jaką sobie wynegocjujesz (i udowodnisz, że jesteś jej wart). Poza tym – szkolenia, biuro w centrum z dogodnym dojazdem, możliwość częściowej pracy zdalnej, darmowe owoce, stałe wspólne wypady na miasto, poza miasto (w grę wchodzi grill, narty, łyżwy, paintball, piłka nożna, siatkówka, kręgle, itd.),dopłaty do indywidualnych pomysłów i takie tam… Cała reszta do ustalenia, przegadania, przedyskutowania.Jak składać oferty pracy

Ta oferta pracy została opublikowana ponad 60 dni temu...

« powrót na stronę główną
Jeżeli ta oferta pracy nie jest zgodna z regulaminem, powiadom nas!   
Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-03-11
Wyświetlona: 5194 razy