Software Development Team Leader

praca it: etat dla Insignia Sp. z o.o. / Kraków

Tagi: Software Development Team Leader

Czołowa agencja interaktywna Insignia realizująca projekty dla największych marek w Polsce (Bosch, Siemens, Grupa Żywiec, Amway, Mars Polska) poszukuje na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Team Leader jest kluczową i odpowiedzialną rolą w zespole programistów.

Oferujemy:

• pracę w kreatywnym zespole
• pracę przy ciekawych projektach dla liderów branż
• imprezy i wyjazdy integracyjne
• samodzielność w działaniu
• pyszną kawę oraz coś słodkiego do niej
• opiekę medyczną
• niepowtarzalną atmosferę pracy

Zakres obowiązków:

• zarządzanie działem programistów
• dbanie o efektywność pracy działu
• motywowanie zespołu i dbanie o efektywną komunikację
• planowanie priorytetów, harmonogramów oraz podział pracy pomiędzy członkami zespołu
• odpowiedzialność za dobór odpowiednich technologii oraz dbanie o wysoką jakość tworzonego kodu

Wymagania:

• przynajmniej dwuletnie doświadczenie na stanowisku team leadera
• znajomość PHP i programowania obiektowego, Zend framework (lub innego), SQL i relacyjnych baz danych, JS, jQuery, GIT lub innego systemu kontroli wersji
• zdolność analitycznego myślenia, kreatywnego rozwiązywania problemów programowania i wsparcia zespołu w zakresie architektury rozwiązań informatycznych
• znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
• wyższe wykształcenie

Insignia. Od 1999 roku – Interaktywna, kreatywna, efektywna, efektowna, przyjazna, przyjacielska, wyspecjalizowana, profesjonalna, doświadczona, komunikatywna, dokładna, bezpośrednia, punktualna, prestiżowa, elastyczna, mobilna, medialna, wytrwała, ambitna, celna, sumienna, wygadana, zgrana, waleczna, planująca, strategiczna … skromna.

Nagrody i wyrożnienia:

• Mixx Awards, Kratura, Złote Orły, Webstarfestival
• „Faworyt Klientów” Wyróżnienie w badaniu rynku agencji interaktywnych Media & Marketing Polska 2014
• Dwa razy z rzędu “Agencja Marzeń” wg. badania Grand Check 2011 magazynu PRESS
• Jedna z “Najbardziej znanych Agencji” wg. badania Grand Check 2011 magazynu PRESS
• Najlepsza agencja w Polsce w 3 strategicznych kategoriach wg. badania Media&Marketing Polska 2010

www.insignia.pl

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-11-18
Wyświetlona: 4464 razy