Tester aplikacji webowych

praca it: etat dla New Invest / Kraków

Tagi: Jira Bugzilla testowanie ISTQB

Preferowana forma umowy: B2B

Profil firmy:
Firma będąca wiodącym dostawcą zintegrowanych rozwiązań informatycznych
w zakresie zarządzania i administracji. Istnieje w branży od 20 lat.

Obowiązki:
• Projektowanie i wykonywanie testów funkcjonalnych, integracyjnych, akceptacyjnych, wydajnościowych
• Tworzenie przypadków testowych dokumentacji i raportów błędów w oparciu o przedstawione wymagania
• Przygotowywanie środowisk testowych
• Tworzenie testów automatycznych

Wymagania:
• 2-3 letnie doświadczenie w testowaniu aplikacji webowych
• znajomość zagadnień testowania oprogramowania co najmniej na poziomie ISTQB foundation level
• umiejętność analitycznego myślenia
• umiejętność pracy w zespole
• umiejętność pisania dokumentacji technicznej i raportowania błędów
• znajomość narzędzi raportowania błędów (np. BugTracker, Jira, Bugzilla)
• znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

Firma oferuje:
• atrakcyjne wynagrodzenie
• kartę Multisport
• możliwość rozwoju dzięki pracy w międzynarodowym zespole
• szkolenia
• sfinansowanie egzaminów na certyfikaty
• możliwość nauki j. angielskiego

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-11-12
Wyświetlona: 3857 razy