Programista Java

praca it: etat dla Nexio Management / Warszawa

Tagi: Java J2EE JEE AngularJS Scrum

Nexio Management Sp. z o.o. jest firmą doradczo-wdrożeniową branży IT . Posiadamy doświadczenie we wdrażaniu następujących systemów: CRM, ERP, Biling, Order Management, Middleware. Współpracujemy z czołowymi producentami oprogramowania; do naszych partnerów należą firmy takie jak: IBM, PeopleSoft, Siebel, Oracle, SAP, Amdocs, Telcordia. Specjalizujemy się w branży telekomunikacyjnej i ubezpieczeniowej.

Współpracując z nami masz okazję uczestniczyć w rozwojowych projektach prowadzonych dla największych polskich i międzynarodowych firm. Osoby zainteresowane zdobyciem międzynarodowego doświadczenia mogą brać udział w projektach zagranicznych.

Opis stanowiska:

  • Aktywny rozwój oprogramowania w oparciu o platformę JEE/J2EE
  • Uczestnictwo w różnorodnych projektach dotyczących zarówno tworzenia, integracji jak i utrzymania aplikacji
  • Bliska współpraca z biznesem, weryfikacja zgodności tworzonych funkcjonalności z wymaganiami Klienta
  • Dbanie o wysoką jakość kodu
  • Współpraca z zespołem projektowym (AGILE)

Wymagania:

  • Udokumentowane doświadczenie w tworzeniu oprogramowania w języka Java min. 2 lata
  • Bardzo dobra znajomość frameworków (Spring, Hibernate, etc)
  • Praktyczna znajomość baz danych
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość języka angielskiego min. na poziomie B2
  • Znajomość technologii web frontend (JavaScript, HTML, CSS, AngularJS, KnockoutJS)
  • Umiejętność kreatywnego, innowacyjnego podchodzenia do realizowanych zadań

Oferujemy:

  • Szeroki wachlarz ciekawych projektów
  • Możliwość nauki i odkrywania nowych technologii
  • Możliwość wyjazdów na projekty zagraniczne
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne formy współpracy: umowa o pracę lub kontrakt
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Pakiet benefitów: Medicover, FitProfit
  • Finansowanie zdanych certyfikatów
  • Przyjazną atmosferę pracy

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej:
www.nexio.pl

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-11-12
Wyświetlona: 3932 razy