Programista Java/J2EE (Telco)

praca it: etat dla comarch / Łódź

Tagi: java developer programista

Wymagania:
wykształcenie informatyczne (również studenci ostatnich lat)
umiejętność programowania i projektowania obiektowego w języku Java
mile widziana znajomość frameworków MVC, HTML/JavaScript/RIA (AngularJS), SQL/PLSQL
komunikatywna znajomość języka angielskiego
umiejętność pracy w zespole

Zakres obowiązków:
współpraca z analitykami i projektantami w celu opracowania projektu oprogramowania
przygotowanie oprogramowania na podstawie projektu, implementacja aplikacji JEE
udział w pracach nad rozwojem środowiska wytwórczego
organizacja pracy, szacowanie pracochłonności zadań
implementacja testów jednostkowych i integracyjnych
testy programisty dla przygotowanego oprogramowania
tworzenie dokumentacji technicznej

Oferujemy:
pracę w jednej z czołowych firm branży IT w Europie
udział w ciekawych projektach o międzynarodowym zasięgu
możliwość podnoszenia kwalifikacji i podejmowania ciekawych wyzwań zawodowych
elastyczne godziny pracy dla osób studiujących
pakiet dodatkowych benefitów (szkolenia merytoryczne, prywatna opieka medyczna, karta wstępu na obiekty sportowe)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-11-09
Wyświetlona: 3882 razy