Frontend developer / koder xHTML

praca it: etat dla Creativestyle Polska Sp. z o.o. / Kraków i zdalna

Tagi: programista xhtml css frontend

Oferujemy :

  • Stałą pracę atrakcyjne wynagrodzenie i premie
  • Świadczenia socjalne (siłownia, basen, kursy tańca i inne – za darmo)
  • Stałe zlecenia – praca od 120 do 160 godzin w miesiącu przez cały rok
  • Pracę zdalną lub komfortowe biuro w centrum Krakowa
  • Możliwość zatrudnienia na podstawie umowy o pracę, umowy o dzieło, umowy zlecenia lub rozliczenia na podstawie faktur.

Wymagania :

  • Wiek: minimum 19 lat
  • Umiejętność tworzenia szablonów stron WWW z użyciem XHTML i CSS na podstawie gotowego projektu graficznego
  • Przygotowanie kodu bez użycia tabel, dającego identyczne efekty w przeglądarkach Internet Explorer 6-8, FireFox 3+, Safari 3+, Opera i Chrome
  • Doświadczenie poparte przykładowymi, komercyjnymi pracami w portfolio
  • Podstawy programowania w PHP
  • Znajomość języka angielskiego
  • Gotowość do co najmniej 5 godzin pracy dziennie w godzinach 8:00-17:00, preferowane 8 godzin
  • Praca online z komunikacją Skype

Mile widziane :

  • Znajomość technik AJAX, JavaScript i bibliotek jQuery, prototype i innych
  • Dobra znajomość DOM
  • Kreatywna praca z podstronami serwisu na podstawie gotowego projektu graficznego strony głównej i jednej wybranej podstrony
  • Znajomość szablonów i zasad generowania widoku używanych w Symfony PHP Framework
  • Znajomość szablonów i zasad generowania widoku używanych w Zend Framework
  • Znajomość szablonów Wordpress
  • Znajomość szablonów sklepu Magento e-Commerce
  • Znajomość języka niemieckiego

Proces rekrutacyjny :

Ze względu na różnorodność prac zawartych w portfolio wszystkich kandydatów prosimy o wykonanie zadania testowego, które pozwala nam ocenić umiejętności. Materiały do zadania można znaleźć pod adresem: http://www.creativestyle.pl/slice/. Wykonanie tego zadania daje szansę na pracę także osobom bez komercyjnego doświadczenia i portfolio.

Prosimy o dołączenie do CV listy linków do wykonanych serwisów.

Choć staramy się odpowiadać na wszystkie zgłoszenia, także te niezaakceptowane, zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

Rozmowy kwalifikacyjne przeprowadzane są za pomocą komunikatora Skype (Skype jest wymagany do codziennej pracy) lub telefonicznie, na wyraźne życzenie kandydata. Prosimy o podanie identyfikatora Skype w liście zgłoszeniowym lub CV.

Forma zatrudnienia :

Oferujemy pracę zdalną lub stacjonarną na podstawie umowy o dzieło (i dodatkowo, na życzenie pracownika umowę zlecenie ze wszystkimi składkami). Akceptujemy także faktury VAT i rachunki przy stałej współpracy z freelancerami. Po okresie próbnym możliwe jest zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
Pracownikom z okolic Krakowa proponujemy pracę w komfortowym biurze w centrum miasta.

Opis stanowiska :

Frontend Developerzy odpowiedzialni są za warstwę prezentacji naszych aplikacji: przygotowanie kodu XHTML na podstawie projektu graficznego, pracę z szablonami podstron, skryptami JavaScript.
Oczekujemy kreatywnej pracy i umiejętności opracowywania nieskomplikowanych podstron w stylu narzuconym przez projekty graficzne bez dodatkowej pomocy grafika (graficy przygotowują główny projekt, zestaw barw, fontów, wyglądy elementów).

Do pracy wymagane jest stałe połączenie z Internetem oraz obecność online przez cały czas wykonywania pracy. Czasy spędzone przy projektach są automatycznie raportowane w systemie. Na tej podstawie przygotowywane są miesięczne rozliczenia wynagrodzenia i premii.
Zadania przydzielane są w scentralizowanym systemie do zarządzania projektami CreativeDesk.
Do komunikacji używamy komunikatora Skype.
Pracujemy po polsku i angielsku

Pracujemy w młodym dynamicznym zespole stale wymieniając się doświadczeniami. Realizujemy ciekawe i różnorodne projekty.
Oferujemy pracę na dużym luzie w przyjemnej atmosferze a dla pilnych pracowników przewidujemy atrakcyjne premie. Organizujemy wyjazdowe spotkania integracyjne oraz bogate świadczenia socjalne.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-03-08
Wyświetlona: 4800 razy