Programista PHP - framework Symfony

praca it: etat dla Creativestyle Polska Sp. z o.o. / Kraków i zdalna

Tagi: programista php symfony magento

Oferujemy :

*Stałą pracę atrakcyjne wynagrodzenie i premie

  • Świadczenia socjalne (siłownia, basen, kursy tańca i inne – za darmo)
  • Pracę dla programistów PHP ze znajomością podstaw xHTML
  • Stałe zlecenia – praca od 120 do 160 godzin w miesiącu przez cały rok
  • Pracę zdalną lub komfortowe biuro w centrum Krakowa
  • Możliwość zatrudnienia na podstawie umowy o pracę, umowy o dzieło, umowy zlecenia lub rozliczenia na podstawie faktur.

Wymagania :

  • Wiek: minimum 20 lat
  • Praktyczna znajomość języka programowania PHP5
  • Przesłanie przykładowego programu opisanego poniżej (patrz Proces rekrutacyjny)
  • Umiejętność programowania i projektowania obiektowego
  • Znajomość MySQL
  • Praktyczne podstawy XHTML
  • Znajomość języka angielskiego
  • Praca z SVN
  • Gotowość do co najmniej 6 godzin pracy dziennie w godzinach 8:00-17:00, preferowane 8 godzin
  • Praca online z komunikacją Skype

Mile widziane :

  • Znajomość AJAX i biblioteki jQuery
  • Przykładowe aplikacje w portfolio
  • Doświadczenie w pracy z frameworkiem Symfony PHP poparte komercyjnymi projektami
  • Doświadczenie w pracy z serwerem www Apache (m.in. mod_rewrite)
  • Doświadczenie w pracy z SVN
  • Możliwość pracy w biurze w Krakowie

Proces rekrutacyjny :
Wymogiem rozpatrzenia CV jest dołączenie (przesłanie pocztą elektroniczną) do zgłoszenia prostej aplikacji zrealizowanej w oparciu o framework Symfony PHP w wersji co najmniej 1.2.

  • Aplikacja po uruchomieniu ma zawierać formularz w który wpisuje się imię oraz wybiera plik ze zdjęciem.
  • Imię i zdjęcie są wymagane
  • Jeżeli imię jest z małej litery program zgłasza błąd i prosi o poprawienie.
  • Jeżeli załadowano zdjęcie, a imię jest niepoprawne – nie jest wymagane ponowne wybranie zdjęcia.
  • Jeżeli imię jest poprawne i kończy się na ‘a’ Program wypisuje “Witaj imie” zamieniając ostatnie ‘a’ na ‘o’.
  • W przeciwnym przypadku program wypisuje “Cześć imie”.
  • Imię zapisywane jest w bazie danych.
  • Zdjęcie zapisywane jest na dysku, a jego nazwa i bazie danych.
  • Istnieje możliwość wyświetlenia listy wprowadzonych imion, która dostępna jest jako link w menu widocznym na każdej stronie oraz wyświetlana jest automatycznie po wpisaniu imienia Anna
  • Dodatkowo należy wygenerować listę imion poprzez admin-generator w symfony. Może być jako osobna aplikacja symfony lub moduł
  • Na liście ma się wyświetlać zarówno imię jak i zdjęcie (może być przeskalowane w CSS)
  • W trybie edycji również pojawia się zdjęcie (bez opcji podmiany, tylko podgląd).
  • Dodawanie nowych obiektów z admina ma być zablokowane
  • Do programu proszę dołączyć informację ile czasu zajęła implementacja rozwiązania, jak również ewentualną listę uproszczeń, które zostały przyjęte

Choć staramy się odpowiadać na wszystkie zgłoszenia, także te niezaakceptowane, zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.
Rozmowy kwalifikacyjne przeprowadzane są za pomocą komunikatora Skype (Skype jest wymagany do codziennej pracy) lub telefonicznie, na wyraźne życzenie kandydata. Prosimy o podanie identyfikatora Skype w liście zgłoszeniowym lub CV.

Forma zatrudnienia :

Oferujemy pracę zdalną lub stacjonarną na podstawie umowy o dzieło (i dodatkowo, na życzenie pracownika umowę zlecenie ze wszystkimi składkami). Akceptujemy także faktury VAT i rachunki przy stałej współpracy z freelancerami. Po okresie próbnym możliwe jest zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
Pracownikom z okolic Krakowa proponujemy pracę w komfortowym biurze w centrum miasta.

Opis stanowiska :

Programiści opracowują logikę aplikacji, ich zaangażowanie w warstwę prezentacji (HTML, grafika) jest ograniczone (chyba, że ktoś czuje się na siłach).

Do pracy wymagane jest stałe połączenie z Internetem oraz obecność online przez cały czas wykonywania pracy. Czasy spędzone przy projektach są automatycznie raportowane w systemie. Na tej podstawie przygotowywane są miesięczne rozliczenia wynagrodzenia i premii.
Zadania przydzielane są w scentralizowanym systemie do zarządzania projektami CreativeDesk.
Do komunikacji używamy komunikatora Skype.
Pracujemy po polsku i angielsku

Pracujemy w młodym dynamicznym zespole stale wymieniając się doświadczeniami. Realizujemy ciekawe i różnorodne projekty.
Oferujemy pracę na dużym luzie w przyjemnej atmosferze okraszona dużą dawką humoru a dla pilnych pracowników przewidujemy atrakcyjne premie. Organizujemy wyjazdowe spotkania integracyjne.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-03-08
Wyświetlona: 3650 razy