Młodszy Programista PHP

praca it: etat dla Cyclad / Warszawa

Tagi: PHP Programista

Młodszy programista PHP
Piaseczno

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa specjalizująca się w outsourcingu i rekrutacji dla światowych liderów branży technologicznej. Jesteśmy obecni w 5 krajach na 3 kontynentach. Myślimy i działamy globalnie, dzięki czemu naszym pracownikom możemy zaoferować duże możliwości rozwoju.

Dla naszego Klienta, renomowanej instytucji zajmującej się tworzeniem i rozwojem rozwiązań wspierających nowoczesną sprzedaż detaliczną i dystrybucję oraz rozwiązaniach e-commerce poszukujemy osób zainteresowanych wyżej wymienionym stanowiskiem.

Opis stanowiska:
• Programowanie i utrzymywanie aplikacji w języku PHP5
• Wykorzystywanie technologii internetowych takich jak: (JS/ HTML5, Ajax, CSS3)
• Praca z dokumentacją techniczną

Wymagania:
• Podstawowa znajomość PHP5
• Znajomość zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych
• Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
• Znajomość technologii internetowych (JS/ HTML5, Ajax, CSS3)
• Zaangażowanie w wykonywaną pracę, terminowość, solidność

Mile widziane:
• Doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji (git, svn)
• Znajomość frameworka Zend lub /i Symfony
• Umiejętność pracy w środowisku Linux
• Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej

Oferujemy:
• Ciekawe innowacyjne projekty e-commerce dla klientów krajowych i zagranicznych
• Pracę przy integracji naszej platformy z największymi systemami klasy ERP
• Możliwość poznania procesów technologicznych i logistycznych wielu ciekawych branży
• Szkolenia i szansę rozwijania kwalifikacji oraz kariery zawodowej
• Na odpowiedzialne, samodzielne stanowisko oraz na to, że będziesz miał możliwość decydowania i wypływania na projekty
• Na wsparcie dla ciekawych inicjatyw
• Pokój gier
• Poznanie ludzi mających ciekawe pasje

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-11-06
Wyświetlona: 3643 razy