Tester Oprogramowania

praca it: etat dla Cloud Testing Sp. z o.o. / Wrocław

Tagi: tester sql android testowanie

Cloud Testing Sp. z o.o. jest firmą świadczącą usługi testowania oprogramowania dla klientów z Polski i zagranicy. Jedną z usług oferowanych przez firmę jest crowd testing realizowany przez serwis www.testuj.pl.
Prowadzimy także usługi rekrutacji specjalistów z branży IT oraz oferujemy otwarte i zamknięte szkolenia związane głównie z Quality Assurance

Zadania:
- Testowanie oprogramowania, w szczególności serwisów webowych, aplikacji mobilnych (iOS, Android) oraz systemów finansowych
- Tworzenie i rozwijanie dokumentacji testowej
- Przeprowadzanie manualnych testów eksploracyjnych oraz regresji

Wymagania:
- Wiedza z zakresu jakości oprogramowania
- Znajomość metod testów funkcjonalnych i użyteczności aplikacji
-Umiejętność analitycznego myślenia
- Znajomość języka SQL
- Umiejętność obsługi takich narzędzi jak np. JIRA, TestLink itp.
- Samodzielność i umiejętność organizacji pracy w kilku projektach
- Chęć podnoszenia kwalifikacji
- Język angielski na dobrym poziomie
Mile widziane: certyfikat ISTQB, doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:
- Pracę w szybko rozwijającej się organizacji
- Udział w wielu ciekawych projektach
- Dostęp do najnowszych technologii
- Możliwość rozwoju i nabycia nowych kompetencji m.in. poprzez szkolenia oferowane przez firmę
- Elastyczna forma zatrudnienia (umowa o pracę, umowa zlecenie, B2B)
- Zarobki na poziomie 2500-6500zł brutto (w zależności od doświadczenia i kompetencji)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-11-06
Wyświetlona: 4349 razy