Junior iOS Developer

praca it: etat dla ITFS / Warszawa

Tagi: iOS Developer Objective-C Xcode AppSwift Programista

Kilka słów o ITFS:

Jesteśmy dynamicznie rozwijająca się firmą z branży informatycznej działającą na rynku od trzech lat, specjalizujemy się w outsourcingu, rekrutacji i projektach IT.
Nasze biuro znajduje się w Gdyni, a zasięg działalności obejmuje całą Polskę, Holandię, Danię oraz Wielką Brytanię.
Po więcej szczegółów zapraszamy na www.itfs.pl

Aktualnie dla naszego Klienta, firmy tworzącej serwis i aplikacje internetowe oraz mobilne dla milionów użytkowników poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu w roli Junior iOS Developera. Osoba zatrudniona będzie miała szanse rozwinąć własne doświadczenie i umiejętności, dzięki pracy z najnowocześniejszymi technologiami przy współpracy z doświadczonym zespołem developerów. Do jej obowiązków należeć będzie między innymi rozwijanie istniejących aplikacji dla platformy iOS.

Lokalizacja: Warszawa

Opis projektu:
• Miejsce pracy: Warszawa,
• Branża: Media/ Internet,
• Forma współpracy: do indywidualnego ustalenia,
• Liczba wakatów: 3,
• Czas trwania: współpraca długofalowa.

Opis stanowiska/ zakres zadań:
• Rozwój i utrzymanie istniejących aplikacji dla platformy iOS,
• Rozwój dokumentacji technicznej,
• Dbałość o jakość tworzonych rozwiązań.

Wymagane umiejętności:
• Podstawowa znajomość języka Objective-C,
• Swobodne poruszanie się w jednym ze środowisk: Xcode, AppCode,
• Podstawowa znajomość systemu kontroli wersji Git,
• Znajomość środowiska OS X,
• Ciągła chęć rozwoju i podnoszenia własnych umiejętności,
• Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:
• Możliwość rozwoju dzięki pracy z zastosowaniem najnowszych technologii,
• Możliwość współtworzenia produktów dla kilku milionów użytkowników,
• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• Możliwość realizacji kolejnych projektów przy współpracy z ITFS.

CV zawierające poniższą klauzulę proszę przesyłać pod adres: b.hojnacki@itfs.pl

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Osoba kontaktowa: BARTOSZ HOJNACKI Konsultant ds. Rekrutacji

Tel: 531 126 326
Email: b.hojnacki@itfs.pl
WWW: www.itfs.pl

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-11-05
Wyświetlona: 4186 razy