Programista JAVA (Poznań)

praca it: etat dla Interactive Solutions / Saatchi & Saatchi Poland / Poznań

Tagi: Programista Java

WYMAGANIA

  • co najmniej 3-letnie doświadczenie w programowaniu w języku Java
  • praktyczna znajomość Spring framework, Solr, JPA – zwłaszcza Hibernate
  • znajomość design patterns i ich wykorzystania w budowaniu aplikacji
  • doświadczenie w korzystaniu z baz danych – w szczególności PostgreSQL lub Oracle
  • umiejętności bezproblemowego korzystania z repozytorium kodu (np. SVN, GitHub itp.)
  • komunikatywność
  • punktualność, dokładność, dbałość o detale
  • wyszukiwanie gotowych rozwiązań, znajomość i wykorzystanie best practice
  • elastyczność
  • biegłość w testowaniu i optymalizacji wytwarzanych aplikacji
  • umiejętność pracy zespołowej
  • umiejętności szacowania czasu realizacji zadań oraz klarownego tłumaczenia rozwiązywanych problemów
  • znajomość j. angielskiego (czytanie / pisanie dokumentacji technicznej)
  • znajomość języka niemieckiego będzie mile widziana
  • zainteresowanie technologią JAVA, językami programowania, technologiami webowymi i mobilnymi oraz chęci ciągłej nauki

Dodatkowymi atutami będą:

  • znajomość i doświadczenie platformy Hybris
  • biegłość w korzystaniu z Eclipse IDE,
  • znajomość i umiejętność wykorzystania następujących technologii: Struts, Birt
  • znajomość i doświadczenie w konfiguracji Internetowych architektur zapewniających high-availability i fault-tolerance aplikacji
  • certyfikaty Oracle lub Spring
  • znajomość środowiska linuxowego w zakresie wykorzystania go do codziennej pracy (stacja robocza)
  • praktycznej znajomości JavaScript (jQuery, Ajax itp.)
  • znajomość CSS / XHTML oraz doświaczenie w supportowaniu UI dla wielu różnych przeglądarek
  • znajomość UML w procesie projektowania i analizy aplikacji
  • doświaczenie w pracy z pakietem Atlassian (JIRA, Confluence, Bitbucket)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • projektowanie i programowanie funkcjonalności wraz z testami
  • ocena wpływu projektowanych funkcjonalności
  • analiza zgłoszeń klientów i asysta techniczna
  • wsparcie zespołu projektowego

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w szybko rozwijającej się firmie
  • atmosferę, w której możesz pozostać sobą i rozwinąć skrzydła
  • swobodną wymianę myśli i całkowity brak dresscode’u
  • szansę rozwoju zawodowego

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-11-03
Wyświetlona: 3693 razy