Programista PHP

praca it: etat dla FallWork / Poznań

Tagi: programista PHP student SQL

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego FallWork, dla swojego klienta z branży IT poszukuje ambitnej i pragnącej się rozwijać osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań/ Złotniki

Obowiązki
udział w zróżnicowanych projektach
projektowanie, tworzenie i testowanie aplikacji
rozwijanie i modyfikacja istniejących rozwiązań
tworzenie i wdrażanie nowych pomysłów usprawniających platformę e-commerce
tworzenie nowych funkcjonalności
automatyzacja procesów biznesów
udział w pisaniu kodów aplikacji serwerowej w PHP

Wymagania
wykształcenie informatyczne (zarówno studenci, jak i absolwenci mile widziani)
umiejętność programowania obiektowego w PHP
doświadczenie w tworzeniu aplikacji backend i frontend
dobrej znajomości SQL
dyspozycyjności min. 30 godzin w tygodniu w godzinach 8-16:00
logiczne myślenie i kreatywne, samodzielne rozwiązywanie problemów
dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
udział w zróżnicowanych i rozwijających projektach
wsparcie od doświadczonego zespołu, udział w szkoleniach
pracę w interdyscyplinarnym zespole
wzrost wynagrodzenia wraz z rozwojem umiejętności
możliwość ubezpieczenia grupowego
kartę MultiSport
udział w kursch językowch, warsztatach i konferencjach specjalistycznych
dostęp do biblioteki multimedialnej

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-10-30
Wyświetlona: 3908 razy