IT Recruiter [POZNAŃ]

praca it: etat dla New-Invest / Poznań

Tagi: IT Recruitment headhuting

Jesteśmy Agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutacjach kadry w branży IT. W związku szybkim rozwojem naszej działalności w kraju i poza jego granicami, poszukujemy do zespołu kreatywnych rekruterów.

Firma: New-Invest
Stanowisko: Recruiter IT
Miejsce pracy: Słowackiego 17, Poznań

Co zyskasz:

  • Doświadczenie „Konsultanta 360”, którego nikt Ci nie odbierze.
  • Możliwość pracy w jednej z najprężniej rozwijających się branż na rynku – branży IT.
  • Możliwość korzystania z programu szkoleniowego.
  • Stabilność zatrudnienia, możliwości awansu, umowę o pracę.
  • Konkurencyjny pakiet wynagrodzeń (podstawa wynagrodzenia + pakiet prowizyjny + nagrody kwartalne).
  • Wysoką samodzielność oraz decyzyjność w ramach prowadzonych projektów.
  • Możliwość elastycznego czasu pracy.

Zadania, które Ci powierzymy:

  • Kompleksowe, samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych:
  • Pozyskiwanie nowych i stały kontakt z obecnymi Klientami naszej firmy.
  • Prowadzenie spotkań i negocjacji z Klientami.
  • Pozyskiwanie odpowiednich Kandydatów z branży IT.
  • Stały kontakt i opieka nad kandydatami podczas procesu rekrutacyjnego.
  • Tworzenie i aktualizowanie bazy Kandydatów.

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w prowadzeniu rekrutacji (mile widziane doświadczenie w rekrutacjach z branży IT).
  • Doświadczenie na stanowisku związanym ze sprzedażą usług oraz kontaktem B2B.
  • Znajomość metod i narzędzi rekrutacji.
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego lub niemieckiego.
  • Pewność siebie, entuzjazm i zaangażowanie.
  • Zdolności interpersonalne i organizacyjne.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-10-21
Wyświetlona: 3834 razy