Python Developer

praca it: etat dla New-Invest / Warszawa

Tagi: Python Programista Django

Dla sektora finansowego poszukujemy kilku specjalistów na stanowisko: Python Developer. Szukamy osób o rożnym poziomie [Junior, Mid, Senior]

Forma współpracy: B2B lub umowa o pracę

Wymagania:
Minimum rok doświadczenia w języku Python
Doświadczenie komercyjne w projektach webowych
Doskonała znajomość SQL
Doświadczenie w REST API, JSON, XML,
Znajomości zagadnień dotyczących relacyjnych i nierelacyjnych baz danych
Znajomości zagadnień budowy rozproszonych systemów informatycznych
Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Obowiązki:
Tworzenie i rozwijanie zaawansowanego systemu dal Klientów z sektora finansowego
Udoskonalanie rozwiązań pod kątem skalowalności aplikacji
Współpraca ze specjalistami z obszaru UX
Tworzenie dokumentacji technicznej

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-10-20
Wyświetlona: 3768 razy