Administrator IT

praca it: etat dla Narodowy Instytut Audiowizualny / Warszawa

Tagi: administracja IT zarządzanie projektem

Narodowy Instytut Audiowizualny to centralny ośrodek specjalizujący się w digitalizacji i koordynujący program zachowania, rozbudowy i udostępniania cyfrowego dziedzictwa kulturowego. Podlega Ministrowi Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
W związku z dynamicznym rozwojem i planami realizacji nowych projektów Instytut poszukuje pracownika na stanowisku

Wymagania

Doświadczenie:

-wiedza i doświadczenie z zakresu wdrażania, administrowania, bezpieczeństwa i zarządzania projektami infrastruktury IT (mile widziane wiedza i doświadczenie w tworzeniu infrastruktury dla projektów dedykowanych systemów informatycznych, np. służących archiwizacji biblioteki danych i multimediów)

-co najmniej 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Administratora IT udokumentowane oryginalnymi świadectwami pracy

-doświadczenie w tworzeniu dokumentacji przetargowej i prowadzeniu negocjacji

-dobra znajomość rynku IT oraz telekomunikacji

Wykształcenie:

-znajomość metodyki prowadzenia projektów (mile widziane certyfikaty PMI, PMP)

-wykształcenie wyższe o profilu informatycznym udokumentowane dyplomem magistra lub inżyniera

-certyfikaty z zakresu technologii teleinformatycznych

-bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych Windows, Linux, Macintosh

-wiedza z zakresu technologii SQL, PHP, Python, ASP, Java, XML, HTML

-znajomość języka angielskiego

Dodatkowe atuty:

zainteresowanie kulturą, tematyką otwartości w internecie (open source, creative commons), udział w multimedialnych projektach internetowych, znajomość najnowszych trendów technologicznych

Zakres obowiązków

Opracowanie projektu i wdrożenie wewnętrznej infrastruktury IT (opracowanie standardów, specyfikacji, bezpieczeństwa, dokumentacji projektowej, analizy i raporty)

Przygotowywanie specyfikacji przetargowych

Administracja systemami informatycznymi i siecią teleinformatyczną

Zapewnienie wsparcia i szkolenie użytkowników

Prowadzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej

Oferujemy

Zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie. Wynagrodzenie adekwatne do zakresu obowiązków.
Współpracę z młodym i kreatywnym zespołem.
Pracę nad nowatorskimi projektami związanymi z zadaniami Instytutu jako Centrum Digitalizacji.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-03-03
Wyświetlona: 6505 razy