Programista C/C++

praca it: etat dla comarch / Rzeszów

Tagi: programista junior c++

Wymagania:
absolwenci lub studenci ostatniego roku kierunków technicznych
min. roczne doświadczenie w zakresie tworzenia aplikacji w C/C++/QT
umiejętność pracy z systemem operacyjnym Unix/Linux
dobra znajomość języka angielskiego
skrupulatność
umiejętność analitycznego myślenia
umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:
doświadczenie w tworzeniu aplikacji multimedialnych
zainteresowanie technologiami niższych warstw (audio/video codecs, streaming, GPU programming, network, itp.)

Obowiązki:
programowanie, rozwój i utrzymanie platformy do masowego przetwarzania danych
dokumentacja kodu źródłowego, sporządzanie dokumentacji technicznej, tworzenie testów automatycznych

Oferujemy:
stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
współpracę z doświadczonymi specjalistami
prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)
indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-10-16
Wyświetlona: 4032 razy