Praktykant - Asystent w Dziale Rekrutacji

praca it: etat dla FallWork / Poznań

Tagi: Praktyki HR student absolwent

FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 6231. Obecnie do naszego biura w Poznaniu poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Asystent – Praktykant w Dziale Rekrutacji

Zakres obowiązków:
- Wsparcie konsultantów ds. rekrutacji i sprzedaży w bieżących zadaniach i projektach
- Przeprowadzanie selekcji aplikacji i wstępnych rozmów z kandydatami
- Dbanie o pozytywny wizerunek firmy
- Wyszukiwanie odpowiednich kandydatów
- Redagowanie i zamieszczanie ogłoszeń, selekcja aplikacji

Wymagania:
- Zainteresowanie dziedziną HR
- Umiejętności interpersonalne
- Motywacja do pracy i dobra organizacja zadań
- Dyspozycyjność min. 25h tygodniowo

Oferujemy:
- Możliwość zdobycia cennego doświadczenia
- Pracę w przyjaznym zespole
- Szansę poznania różnych metod rekrutacji
- Dla osób wykazujących duże zaangażowanie w swoją pracę przewidujemy staż lub zatrudnienie
- Referencje po odbyciu praktyk

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-10-16
Wyświetlona: 4413 razy