Programista C++ Linux

zlecenia it dla FutureSight Studios Ltd & Prior Development / UK, England

Tagi: C++ Linux

Potrzebujemy programisty C++ do zdalnej pracy dla Brytyjskiej firmy programistycznej pracującego pod Linuxem. Praca jest bardzo prosta i przyjemna jeżeli wiesz jak pisać programy detekcji części sprzętu komputerowego, na przykład PnP Device ID, Display Name czy Manufacturer pod Ubuntu 12.04+

Główne zadania:

  • Pisanie testów (rutyn) do detekcji części sprzętu komputerowego
  • Praca z Git’em

Wymagania:

  • C++
  • CMake
  • Dobra znajomość angielskiego
  • Kontrola wersji – Git
  • Profesjonalne podejście do pracy zdalnej

Wynagrodzenie:
Oferujemy bardzo dobre stawki jak na europejskie standardy. Jeżeli okażesz się zdolny i ambitny, a jakoś twojej pracy będzie dobrej jakości to możesz liczyć na znacznie więcej regularnej pracy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-10-13
Wyświetlona: 3851 razy