Senior Network Specialist

praca it: etat dla ADB Katowice / Katowice

Tagi: TCP/IP Linux OS

Do naszego Laboratorium Testowego w Katowicach poszukujemy:
Senior Test Engineer

Opis stanowiska:

- Administracja i rozwój zaawansowanych konfiguracji sieciowych w Laboratorium Testowym Sprzętu Sieciowego,
- Analiza problemów sieciowych,
- Wykrywanie i ocena anomalii oraz uzupełnianie konfiguracji sieciowych,
- Weryfikacja i wdrażanie testów oraz automatyzowanie testów.

Idealny kandydat posiada następujące cechy i umiejętności:

- Wykształcenie wyższe informatyczne,
- Znajomość technologii sieciowych TCP/IP (np. QoS, NAT, Port Forwarding),
- Doświadczenie w testowaniu i konfiguracji sprzętu sieciowego
- Znajomość systemu Linux OS,
- Znajomość narzędzi analizy sieciowej,
- Podstawowa znajomość języków skryptowych i programowania,
- Dobra znajomość języka angielskiego,
- Doświadczenie jako administrator sieci będzie dodatkowym atutem.

Niezmiennie budujemy zespół i inwestujemy w naszych pracowników, zapewniając m.in.:
- Wysokie wynagrodzenie,
- Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- Pracę w grupie ekspertów w międzynarodowym zespole projektowym,
- Pracę z nowymi technologiami w aktywnym segmencie rynku,
- Świetną atmosferę i komfortowe warunki pracy,
- Eventy integracyjne,
- Możliwość rozwoju i uczestnictwo w szkoleniach,
- Pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, dofinansowaną kartę Multisport, nauka angielskiego w godzinach pracy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-10-13
Wyświetlona: 3876 razy