Network Operator

praca it: etat dla NBC Sp. z o.o. / Bydgoszcz

Tagi: Network Operator

Dla naszego klienta, międzynarodowej korporacji świadczącej usługi w zakresie technologii informatycznych, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Network Operator
Lokalizacja: Bydgoszcz.

Zadania związane ze stanowiskiem:
* budowanie i utrzymanie aplikacji do obsługi sieciowej,
* administracja i zarządzanie urządzeniami LAN/WAN,
* wsparcie użytkowników w zakresie rozwiązywania problemów sieciowych.

  • praca 3-zmianowa

Od kandydatów oczekujemy:
* wykształcenia technicznego,
* znajomości technologii LAN/WAN oraz TCP/IP, potwierdzonej doświadczeniem komercyjnym
* bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego, kontakt z klientem niemieckojęzycznym
* dobrej znajomości języka angielskiego – język używany w pracy

Oferujemy:
* rozwojowe stanowisko,
* naukę języka angielskiego,
* pakiet medyczny,
* dodatek relokacyjny.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-02-25
Wyświetlona: 15954 razy