Front-End Developer: JavaScript, AngularJS, HTML, CSS

praca it: etat dla OneDot / Rzeszów

Tagi: Front End Developer HTML CSS Java Script jQuery

ONEdot – Software House, obecna jest na rynku od ponad 12 lat. Realizujemy ciekawe i wymagające projekty dla klientów krajowych i zagranicznych, dzięki czemu stale udoskonalamy ofertę, wdrażamy nowe rozwiązania i budujemy potencjał naszej kadry. Ponad 10 pracowników wspiera swoją pracą takie główne działy jak programiści i web developerzy, Social Media, opieka serwisowa, wsparcie graficzne. Młody i ambitny zespół daje gwarancję swobodnej i twórczej atmosfery.

Miejsce pracy: Rzeszów
Region: podkarpackie

Opis stanowiska:

Jest to samodzielne stanowisko, w ramach którego do zadań będzie należało m.in. tworzenie warstwy front-end stron i aplikacji tworzonych w firmie.

Wymagania:

- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku i bogate własne portfolio zrealizowanych projektów
- Umiejętność dostarczania kodu HTML, CSS i Java Script działającego na różnych przeglądarkach – oraz platformach, również na urządzeniach mobilnych
- Bardzo dobra znajomość JavaScript (jQuery)
- Umiejętność projektowania pod różne urządzania – Responsive Web Design
- Znajomość i doświadczenie w pracy z Adobe Photoshop
- Umiejętność pracy w zespole, dokładność i zaangażowanie
- Zainteresowania z zakresu nowych rozwiązań i trendów w dziedzinie front-end

Mile widziane:

- Doświadczenie w pracy z preprocesorami CSS (LESS, SASS)
- Znajomość Angular JS, Node.js, AJAX etc
- Znajomość platform open source Wordpress, Prestashop lub innych
- Znajomość j. angielskiego

Oferujemy:

- Stałą pracę w oddziale firmy w Rzeszowie
- Pacę przy ciekawych projektach
- Możliwość rozwoju
- Swobodną atmosferę w młodym ambitnym zespole
- Atrakcyjne wynagrodzenie od 2 500 zł netto do 4 000 zł netto

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-10-12
Wyświetlona: 3800 razy