Programista Gier iPhone

praca it: etat dla Codeminion / Warszawa

Tagi: Programista C++ Gry iPhone Grafika

Codeminion jest dynamicznie rozwijającą się, niezależną firmą tworzącą wysokiej jakości gry komputerowe dla odbiorcy masowego (casual downloadable games) takie jak Ancient Quest of Saqqarah, StoneLoops, Magic Match. Więcej informacji na stronie www.codeminion.com

Obecnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku iPhone Game Programmer.

Obowiązki:

- Kompleksowe programowanie gier na platformę iPhone korzystając z firmowej technologii
- Szybkie tworzenie prototypów nowych gier
- Wytwarzanie i konserwacja narzędzi wspomagających proces tworzenia gier
- Wspomaganie procesów produkcyjnych dotyczących gier (harmonogramowanie, QA, itp.)

Wymagania:

- Bardzo dobra znajomość C / C++ oraz zasad programowania obiektowego
- Umiejętność programowania na platformę iPhone
- Doświadczenie przy produkcji gier (amatorskie lub profesjonalne) – przynajmniej jedna ukończona gra na iPhone na koncie
- Dobra znajomość języka angielskiego
- Kreatywność i entuzjazm w kontekście tworzenia gier komputerowych
- Podstawowa umiejętność obsługi programu graficznego (np. Photoshop, Gimp, Corel, itp.)
- Mile widziana znajomość dodatkowych technologii (skrypty, audio, programowanie na komputery Macintosh, konsole, itp.)

Oferujemy:

- Niezwykle ciekawą pracę nad grami, w które grają miliony graczy na całym świecie
- Możliwość wpływania na kształt i charakter wytwarzanych przez firmę gier
- Szerokie możliwości zdobywania doświadczenia zawodowego oraz awansu wraz z rozwojem firmy
- Przyjazną atmosferę pracy w młodym, utalentowanym zespole

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-02-18
Wyświetlona: 5388 razy