Programista / Programistka PHP

praca it: etat dla ArtCube.pl / Kraków

Tagi: php MySQL PostgreSQL

Artcube.pl – to firma zajmująca się prowadzeniem szkoleń, promocją sztuki oraz realizacją niebanalnych systemów informatycznych.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy programisty/programistki PHP z Krakowa i okolic, któremu/której zależy na trwałej relacji z pracodawcą i realizacji tylko ciekawych projektów.

Wymagania:

  • znajomość PHP lub chęć pracy w PHP,
  • praktycznej umiejętności programowania obiektowego,
  • znajomość relacyjnych baz danych (z naciskiem na praktyczną znajomość MySQL i/lub PostgreSQL),
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej,
  • umiejętność korzystania z systemów kontroli wersji (SVN, CVS),
  • umiejętność pracy w systemie *nix-owym,
  • zaangażowanie, sumienność i odpowiedzialność,
  • najchętniej student/studentka 3-ego roku kierunków informatycznych.

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość PRADO i/lub Yii framework,
  • dobra znajomość XHTML, CSS,
  • znajomość zagadnień związanych z budową i konfiguracją sieci komputerowych,
  • znajomość zagadnień związanych z konfiguracją usług sieciowych (DHCP, DNS, Samba, NFS).

Zadania:

  • tworzenie zaawansowanych aplikacji internetowych z wykorzystaniem najnowszych technologii.

Forma zatrudnienia:

  • umowa o dzieło / zlecenie,
  • praca w biurze, w pełnym lub częściowym wymiarze godzin (Kraków),
  • możliwość pracy zdalnej, niemniej jednak istnieje potrzeba spotkań w biurze 2-3 razy w tygodniu.

Oferujemy:

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • elastyczny czas pracy,
  • możliwość rozwoju,
  • pracę przy ciekawych i bardzo ciekawych projektach,
  • trwałą relację.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-02-17
Wyświetlona: 7630 razy