Młodszy Programista Java/Groovy

praca it: etat dla comarch / Kraków

Tagi: Programista Java Groovy developer

Zakres obowiązków:
programowanie (rozwój modułów oprogramowania)
tworzenie implementacji wdrożeniowej (Groovy/BPM)
sporządzanie dokumentacji oprogramowania

Wymagania:
wykształcenie wyższe informatyczne lub techniczne
umiejętność programowania w języku Java
znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie oraz tworzenie dokumentacji technicznej
dążenie do podnoszenia poziomu znajomości kompetencji technicznych
mile widziana znajomość Groovy, BPM, XML

Oferujemy:
pracę nad ciekawymi projektami z wykorzystaniem nowoczesnych technologii
ciągły rozwój kwalifikacji
udział w dużych projektach rozpoznawalnych na rynku
stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
współpracę z doświadczonymi specjalistami
prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)
indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-10-08
Wyświetlona: 3841 razy