UX Designer / Specjalista ds. Użyteczności

praca it: etat dla New-Invest / Kraków

Tagi: UX UI użyteczność

Zadania na stanowisku:
 Kreowanie poprzez swoją pracę niezwykłych doświadczeń użytkownika przykorzystaniu z naszych produktów.
 Rozwijanie spójności pomiędzy WWW a aplikacjami mobilnymi.
 Ścisła współpraca z zespołem developerów, marketingowców oraz produkt managerów.

Wymagania:
 Min. 3 lata doświadczenia w projektowaniu UX lub HCI.
 Umiejętność projektowania przejrzystych i łatwych modeli UX.
 Znajomość technik projektowania prototypów, storyboardów, wireframingów itp.
 Doświadczenie w uczestniczeniu w spotkaniach oraz zbierania wymagań.
 Chęć uczestniczenia w spotkaniach biznesowych, konferencjach.

Oferujemy:
 Wysoko konkurencyjne wynagrodzenie.
 Umowę o prace lub B2B (preferowana umowa o pracę)
 Prywatną opiekę zdrowotną.
 Elastyczne godziny pracy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-10-06
Wyświetlona: 3595 razy