Programista PHP

praca it: etat dla Concepto SA / Cała Polska

Tagi: programista php concepto concepto sa grodzisk wlkp

Concepto Spółka Akcyjna w organizacji w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracownika na stanowisko Programista PHP.

Miejsce pracy:
Grodzisk Wielkopolski/ Praca zdalna

Oczekiwania:

- wykształcenie wyższe kierunkowe
- minimum 3-letnie doświadczenie komercyjne w programowaniu obiektowym w języku PHP
- zaawansowana znajomość jednego z nowoczesnych frameworków PHP
- mile widziane doświadczenie w programowaniu w innych językach obiektowych
- znajomość i umiejętności zastosowania wzorców projektowych
- znajomość SVN i GIT
- swobodne posługiwanie się jQuery
- biegła znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
- umiejętność pracy w zespole
- umiejętność pracy przy wielu projektach równocześnie
- zainteresowania i bieżące śledzenia nowinek technologicznych w branży IT (np. PHP 7)
- zainteresowania zagadnieniami wydajności i bezpieczeństwa aplikacji

Obowiązki:

- dbanie o zachowanie wysokich standardów kodu w tworzonych aplikacjach
- udział w procesach decyzyjnych dotyczących budowy aplikacji
- rozwój istniejących i budowa nowych aplikacji

Rodzaj zatrudnienia:

- Umowa o pracę

Referencje:

- Mile widziane

Oferujemy:

- za­trud­nie­nie w perspektywicznej firmie
- swo­bod­ną at­mos­fe­rę pracy w młodym, kreatywnym zespole
- moż­li­wość pod­no­sze­nia swo­ich kwa­li­fi­ka­cji

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-09-29
Wyświetlona: 4589 razy